Gülümsemenizdeki Sağlık ve Estetik

Aydınmakina Diş Polikliniği

Aydınmakina Diş Polikliniği Diş Hekimi Sinem Aydınmakina tarafından 2012 yılında kurulmuştur. Eskişehir’in merkezi bir konumunda yer alan Aydınmakina Diş Polikliniği, diş tedavileri konusunda uzman diş hekimleri ile Eskişehir ve çevre illerden gelen hastalara hizmet vermektedir.

 

Aydınmakina Diş Polikliniğinde, implant, gömülü 20 yaş diş operasyonları, kist ameliyatları, ileri cerrahi ameliyatlar, endodonti, periodonti (Çocuk dişlerinde yapılacak tüm tedaviler), protez (lamine, zirkonyum, porselen, damak) gülüş dizaynı, dijital smile dizayn, Lamine (yaprak porselen), Zirkonyum, porselen ve tüm protetik tedavileri, Pembe estetik, buruksizm ( diş sıkma gıcırdatma) botoksu, diş beyazlatma, diş taşı temizliği, diş eti hastalıkları ile ilgili tüm operasyonlar yapılmaktadır.

”Gülümsemenizdeki sağlık ve estetik” sloganını ilke edinen Aydınmakina Diş Polikliniği,  hastalarının sağlıklı dişlere sahip olurken, aynı zamanda estetik bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Polikliniğimizden Fotoğraflar
eskisehir dis doktoru-dis-hekimi-sinem aydinmakina
dt-sinem-aydinmakina-taraktas

Sinem Aydınmakina Taraktaş Özgeçmiş

Eskişehir’de 35 yıl özel diş hekimi olarak hizmet veren Kamil Aydınmakina’nın kızı olarak dünyaya gelen Sinema Aydınmakina, Ankara Gazi Üniversitesindeki eğitimini 2001 yılında tamamladıktan sonra 2001-2004 yılları arasında Özel Sakarya Şifa Polikliniğinde çalışmaya başladı.

2004 yılında kendi muayenehanesini açan Sinem Aydınmakina, 2012 yılında Aydınmakina Diş Polikliniğini kurdu. 2013 yılında Uzm. Dr.( Kardiyoloji ) Murat Taraktaş ile hayatını birleştiren Sinem Aydınmakina Taraktaş, 2 kız çocuğu annesidir.

Sinem Aydınmakina Taraktaş

Diş Hekimi

Malzeme ve Ekipmanlar

Güvenilir ve Kaliteli

Aydınmakina Diş Polikliniğinde gerçekleştirilen tüm tedavi işlemlerinde hastalarımızın herhangi bir sorun ile karşılaşmaması için en güvenilir ve yüksek kaliteli materyaller kullanılmaktadır.

Günümüz ağız ve diş sağlığı konusundaki güncel teknolojik gelişmeler yakından takip edilerek, sağlıklı ve estetik bir gülümsemeye sahip olabilmeniz için, ileri teknoloji tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır.

eskişehir diş

Castellini

X Radius Compact Dijital Panaromik

Castellini X Radius Compact diş tedavi ve operasyonlarında kullanılan son teknoloji ürünü, alanı verimli kullanan bir panoramik görüntüleme ünitesidir.

Zengin teşhis programları, hızlı ve kolay kullanımıyla Castellini X Radius Compact, Aydınmakina Diş Polikliniğinde anında fayda ve günlük sonuçlar sağlar.

3d Ağız İçi Tarayıcı

Diş Tedavisinde Dijitale Geçiş

Danimarka, Kopenhag merkezli 3Shape, ağız ve diş sağlığı ile ilgili uygulamalar için tarama ve yazılım çözümleri sunan sektörün lider şirketidir. Hastalar için üstün tedavi ve konfor sağlayan inovasyonlar geliştirerek diş tedavisini dijitale taşımaktadır. 3 Boyutlu ağız içi tarayıcı ile alınan 3 boyutlu ağız görüntüsü dijital ortama aktarılarak, hastalar için ölçü verme zahmeti ortadan kalkmış oluyor.  Dijital ortamda alınan 3 boyutlu görüntü laboratuvarda el değmeden işlenerek aynı gün içerisinde polikliniğimizde takılıyor.

Partnerlerimiz

straumann partner

Straumann

İsviçre

Merkezi  İsviçre’de bulunan Straumann diş implantları, aletler, biyomalzemeler, CADCAM protezleri, dijital ekipman, yazılım ve protezlerin değiştirilmesi, restoratif, ortodontik ve koruyucu diş hekimliği uygulamalarına yönelik araştırmalar geliştirmekte, birinci sınıf diş replasman çözümleri sunmaktadır.

Dentis

Kore

Dentis, Sİm Gibong’un ceo’su olduğu Kore merkezli tıbbi çözümler üreten medikal bir şirkettir. Dentis, sadece Güney Kore’de değil, aynı zamanda yapmış olduğu uluslararası satışlarla küresel pazarda kendine yer edinmiş, diş implant ürünlerindeki kalitesiyle de kendini ispatlamıştır.

3shape partner

3shape

Danimarka

Hem diş hekimlerine hem de hastalara fayda sağlayan yeni nesil teknolojiler geliştiren 3Shape, Diş Hekimliğine yeni bir boyut kazandırdı. 3Shape Danimarka merkezli bir şirket olup, ağız içi tarayıcı gibi dijital ölçü çözümleri sunarak sınıfının en iyisi ödülünü kazanmıştır.