Tedaviler, Ağız ve Diş Sağlığında En Güncel Tedavi Uygulamaları

Aydınmakina Diş Polikliniği geniş bekleme salonu, hijyenik ortamı ve sterilizasyonu düzenli olarak yapılan ekipmanlarıyla güvenilir ağız ve diş sağlığı adına en güncel tedavi yöntemleriyle hizmet veriyor.
eskişehir diş doktoru-sinem aydınmakina-Invisalign Yöntemi

Ortodonti

Ortodonti, çapraşık diş, baş ve boyun bölgesindeki iskeletsel sorunlar ile çapraşık diş oluşumunu teşhis eden, önlenmesi ve düzeltilmesi ile ilgilenen tedavi dalıdır ve polikliniğimizde ortodonti tedavisi yapılmaktadır.
Detaylar
eskişehir diş doktoru - implant

İmplant

İmplant; eksik dişlerin yerine konması amacıyla, çene içerisine yerleştirilen çoğunlukla vida şeklindeki yapay bir diş köküdür. Çene kemiği titanyumu vücudun bir parçası olarak algıladığından, implantlar çoğunlukla titanyumdan yapılmaktadır ve implantların yüksek doku uyumu nedeniyle başarı oranı oldukça yüksektir.
Detaylar
eskişehir diş doktoru protez

Protez

Protezler, ağızda çeşitli nedenlerden dolayı kaybedilen dişlerin çiğneme, konuşma gibi fonksiyonlarının ihtiyaçların ve estetik görüntünün yeniden hastaya kazandırılması amacıyla hazırlanan tüm yapay materyallerdir.
Detaylar
eskişehir diş doktoru kanal tedavisi

Kanal Tedavisi

Eğer dişin kök kanallarındaki canlı doku veya pulpa, diğer adı ile sinirler, iltihaplanmışsa veya canlılığını sürdüremeyecekse kanal tedavisi gerekir.
Detaylar
eskişehir diş doktoru diş beyazlatma

Diş Beyazlatma

Beyazlatma, dişlerin yapısında bulunan ( yani içine sinmiş ) renklenmeleri ortadan kaldırma işlemidir. Bunun, klinikte hekim tarafından yapılan ve dişlerin yüzeylerine yapışan bakteri plakları ve diş taşı temizliği ile karıştırılmaması gerekir.
Detaylar
eskişehir diş hekimi gülüş tasarımı

Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı; hekimliğin ve sanatın birlikte uygulanarak, ideal gülüşün sağlanmasıdır. Bireyin birtakım kişisel estetik beklentileri sağlık ve doğallık ile birleştirilerek gülüş tasarımı planlanır.
Detaylar
eskişehir diş doktoru pedodonti

Pedodonti

Pedodonti, çocuk diş hekimliği; bebeklik çağından itibaren çocukların ağız, diş sağlığını ve çene-yüz bölgesi gelişimini takip ve tedavi eden, aynı zamanda koruyucu önlemleri de içine alan diş hekimliği dalıdır.
Detaylar
eskişehir diş doktoru- ileri cerrahi

İleri Cerrahi

Aydınmakina Diş Polikliniğinde diş implantının yanı sıra, gömülü 20 yaş diş ameliyatları, kist ameliyatları ve ileri cerrahi ameliyatlar yapılmaktadır.
Detaylar

Randevu Almak Çok Kolay!

Bugün hemen iletişime geçip randevu alabilirsiniz.

3Shape 3 Boyutlu Tarayıcı

Ağız ve diş sağlığında en son teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Aydınmakina Diş Polikliniğinde, 3Shape 3 Boyutlu tarayıcı sayesinde kalıp ile ölçü almak tarihe karışıyor. 3 Boyutlu ağız içi tarayıcı 3shape ile, taranan dişleriniz el değmeden yapılıp, git gel yapmanıza gerek kalmadan aynı gün takılıyor.
eskişehir diş doktoru 3shape dijital tarayıcı

Diş Tedavisinde Dijitale Geçiş

Danimarka, Kopenhag merkezli 3Shape, ağız ve diş sağlığı ile ilgili uygulamalar için tarama ve yazılım çözümleri sunan sektörün lider şirketidir. Hastalar için üstün tedavi ve konfor sağlayan inovasyonlar geliştirerek diş tedavisini dijitale taşımaktadır. 3 Boyutlu ağız içi tarayıcı ile alınan 3 boyutlu ağız görüntüsü dijital ortama aktarılarak, hastalar için ölçü verme zahmeti ortadan kalkmış oluyor.  Dijital ortamda alınan 3 boyutlu görüntü laboratuvarda el değmeden işlenerek aynı gün içerisinde takılıyor.

Mutlu Hastalarımızdan Gerçek Görüşler

Hızlı İletişim Formu

Adınız, e-posta adresiniz ve telefon bilgilerinizi yazıp hızlı iletişim formu üzerinden bize ulaştırsanız personelimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Gönder!

İletişim Bilgileri

Adres

Hoşnudiye, İsmet İnönü 1 Cd Yalçın Kılıçoğlu
Plaza No:13 Kat 3, D:23, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Otopark

Cumhuriye, Otopark Sk. No:43, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Telefon

0 (222) 221 95 97

E-Posta

iletisim@eskisehirdisdoktoru.com

Çalışma Saatlerimiz

Pzt - Cmt ………… 10:00 – 19:00
Pazar ……… Kapalı